Inschrijfweekend OPENDEUR - Muzenissen

Vrije Ateliers

za 31/08/2019 - zo 01/09/2019

INSCHRIJFWEEKEND
OPENDEUR - MUZENISSEN

Onze OPENDEUR voor kinderen en volwassenen
Kijken + doen = Vrije Ateliers!

Zondag 1 september 2019 van 13 tot 18 uur.
Rode Kruisstraat 25, 9100 Sint-Niklaas.

Inschrijven: op zaterdag 31 augustus van 9 tot 16 uur voor het muziekatelier
Op zondag 1 september van 13 tot 18 uur voor het overige vormingsaanbod

Noteer deze dag alvast in jullie agenda!

Gratis proeflessen!

Prijzen
gratis : € 0
Extra

Programma inschrijfoment muziek op 31 augustus en opendeur op 1 september:

ONTMOET EN SCHRIJF IN op zaterdag 31 augustus van 9 tot 16 uur:

Muziek:
Gitaar met Sunny Longeval en Joris Van Daele
Piano/keyboard met Franky De Mangelaere
Zang met Martine Goedgeluck
Drums met Ulrich Van Impe
Zang met Wanda Pauwels
Tussen 9 en 16 uur zijn deze of de meeste docenten aanwezig. Wil je weten wanneer precies? Bel of mail ons de week voordien.

Jeugd:
1,2,3 … piano met Leen Goossens

ONTMOET EN SCHRIJF IN op zondag 1 september van 13 tot 18 uur:

Open atelier:
13 - 18 uur  Olieverf, aquarel, pastel en tekenen Sarah Van Osselaer en Marc De Vos
13 - 18 uur  Keramiek en zijdeschilderen met Juanita Van der Meulen

Plastische vorming:
13 - 18 uur  Airbrush met Guy Van Cleemputte
13 - 18 uur  Powertex in kleur met Vicky Geerts
13 - 18 uur  Impressionistisch aquarelleren en tekenen is leuk met Marc De Vos
13 - 18 uur  Bloemschikken met Erna De Graef
13 - 17 uur  Ballonplooien met Kris Bracke
13 - 18 uur  Zeefdrukken op polymeerklei, juwelen in hout, weefhaken, theelichtjes bekleed met polymeerklei en weven met parels met Els Bouchier
13 - 17 uur  Pastel met Chantal De Keersmaecker
13 - 17 uur  Take off met stof en een bijou van een bloes met Eva De Jonghe
13 - 16 uur  Junk journal, papier-maché vogel en maak zelf een pet met of zonder oorkleppen met Anne Van den Broeck
14 - 18 uur  Kalligrafie met Monique Moenssens
14 - 18 uur  Chinese kalligrafie met Qingyang Zhao
14.30 - 18 uur  Vrij atelier/gemengde technieken, papercut-art (16.30 - 17 uur) en papier marmeren (15.30 - 16.30 uur) met Ilse Lenaerts
14.30 - 18 uur  Schilder en teken jezelf vrij, Chinese penseeltechnieken in zen-modus met Elie Van Oppens
14.30 - 18 uur  Grimeren met Tine Van Lent

Audiovisuele kunsten:
13 - 18 uur  Digitale fotografie met Patrick Geerinck
13 - 18 uur  Digitale fotografie met Susan Banafti

Filosofie en persoonlijkheidsvorming:
13 - 16 uur  Persoonlijkheidsvorming i.s.m. PRH  
13 - 15 uur  Aromatische massage van handen en onderarmen, rug-, nek- en schoudermassage, vlindermassage, aromatische voetmassage en zelfmassage met Hildegarde De Meulenaere
14.30 - 17uur  Kom in beweging! Met Siele Rombaut

Andere culturen:
13 - 18 uur  Eetstand Thailand (ook info over Thais koken i.s.m. TLC)

Dans: 'teasers' en gratis proeflessen:
13 - 13.45 uur  Zumba en zumba gold met Patricia Stroobants    
14 - 14.45 uur  Easy & fun dance met Patricia Stroobants
15 - 15.45 uur  Flamenco met Joke Van De Velde
16 - 16.45 uur Take it easy met Conny Cornelis
17 - 17.45 uur  Linedance met Conny Cornelis

Tentoonstelling:
13 - 18 uur  Artistiek textielatelier met Carine Van Remoortere i.s.m. Vormingplus Waas-en-Dender