Al onze cursussen en activiteiten

laatste tickets

Funlinedance - voor iedereen met enige danservaring

Lijndansen voor alle leeftijden met Conny Cornelis

za 15/02/2020 - do 25/06/2020

Naaien verfraaien - jurken

Een voormiddag- of avondreeks met Eva De Jonghe

ma 17/02/2020 - ma 30/03/2020

Verloren wastechniek - beginners

Een avondreeks met Hans Nagy, goudsmid

ma 17/02/2020 - ma 30/03/2020

Afrikaanse djembé

Afrikaans slagwerk met Koen Meynckens

ma 17/02/2020 - ma 25/05/2020
volzet

Botanisch tekenen - bloemen en planten

Een voormiddagreeks met Tineke Coppens, beeldend kunstenaar

di 18/02/2020 - di 12/05/2020

Papercut-art

Een namiddagreeks met Ilse Lenaerts

di 18/02/2020 - di 24/03/2020
laatste tickets

Taiji YANG-stijl op dinsdag - halfgevorderden

Een avondreeks met Thomas Roelant

di 18/02/2020 - di 16/06/2020

Watzup?

Zingen in een popkoor o.l.v. Anneke en Franky

di 18/02/2020 - di 30/06/2020
laatste tickets

Zumba! Dansen en sporten in één klap

Zumba en zumba gold met Patricia

di 18/02/2020 - vr 26/06/2020

Kom in beweging - euritmie, fitness voor lichaam en ziel 50+

Een voormiddagreeks met Siele Rombaut

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

De kleuteracademie op woensdagnamiddag

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Tineke Coppens

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

Funlinedance first moves

Beginnerscursus - vanaf 12 jaar met ouder of grootouder met Conny Cornelis

wo 19/02/2020 - wo 17/06/2020

Flamenco - volwassenen met Joke Van De Velde

Van absolute beginner tot supergevorderd

wo 19/02/2020 - wo 24/06/2020

Gitaar, gitaar, gitaar! - ook ukelel

Een eigenzinnige gitaarcursus met Andreas Smet

do 20/02/2020 - do 04/06/2020

Digitale fotografie - beginners

Een avondreeks met Patrick Geerinck, fotograaf

do 20/02/2020 - do 14/05/2020

Naaien verfraaien - jurken

Een voormiddag- of avondreeks met Eva De Jonghe

vr 21/02/2020 - vr 03/04/2020
laatste tickets

Stronger longer - 'Core Pilates' 50+

Een voormiddagreeks met Patricia Stroobants

vr 21/02/2020 - vr 26/06/2020

Blokfluiten doe je zo!

Blokfluitcursus voor alle leeftijden met Petra

vr 21/02/2020 - vr 12/06/2020

Individuele piano- of keyboardlessen

Piano of keyboard met Franky of Raf

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Individuele zanglessen

Zang met Wanda of Martine

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Flamenco voor de jeugd (-15 jaar)

Van beginner tot supergevorderd met Joke Van De Velde en Xanthe Rodts

za 22/02/2020 - za 13/06/2020

Individuele drumlessen

Beat it! met Ulrich of Kjell

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Dundun-workshop

Afrikaanse basdrums met Koen Meynckens

za 22/02/2020 - za 20/06/2020

Acabella

Zingen in een vrouwelijk a capella popkoor

ma 02/03/2020 - ma 22/06/2020

Ongekend Chinees eten

Een avondreeks met Ma Zhu

wo 04/03/2020 - wo 25/03/2020

Kundalini yoga voor de chakra's

Een namiddagreeks met Sofie Jambers, yogadocente

do 05/03/2020 - do 11/06/2020

Thais koken - hoofdgerechten - nieuwe recepten

Een voormiddagreeks met Katesiri Klangkan

za 07/03/2020 - za 21/03/2020

Bloemen van frivolité (met spoeltjes)

Een voormiddagreeks met Anne Van den Broeck

za 07/03/2020 - za 04/04/2020

Maatregelen i.v.m. coronavirus

Info en updates i.v.m. het coronavirus

vr 13/03/2020, 06U00

Kinderactiviteiten tijdens de schoolvakanties

Voorbije of toekomstige activiteiten

do 19/03/2020

Brussel van zijn zwartste kant

Een voormiddag met gids Mémoire Coloniale

za 06/06/2020, 10U00

Tentoonstelling 'Heppie Mie'

Sonja Van de Wal

za 27/06/2020 - za 07/11/2020

Zomerse danskriebels - VM

Voor kleuters °2013 tot 2015 met Kim Vanhavere

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Ondernemingskampen in de Vrije ateliers

Maker-kamp, LAwaBo-kunstkamp, Fashion-kamp en Gaming-kamp

ma 06/07/2020, 09U00

Licht sprookjesachtige wereld - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Sarah Rochtus

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Animatiefilm - dagreeks!

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Evelien Hoedekie

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Op ontdekkingsreis met Heppie Mie - VM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Sonja Van de Wal

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

LAwaBO kunstkamp - dagreeks!

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met begeleider van Aifoon vzw

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Kleuterkunst in alle vormen en kleuren - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tine Van Lent

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Atelier verforatorium - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Laure Lytens

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Werken met klei - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Juwelen maken met kralen en parels - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Inge Verbruggen

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Dansexpressie: sprookjeselfen - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Fashionkamp, creëer je eigen modelabel - dagreeks!

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met begeleider Junior Argonauts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Onderwaterwereld - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tineke Coppens

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Gek-Gekker-Gekst, de allerleukste portretten! - VM

Voor kinderen van °2009 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Reuze-buizen-constructie maken - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Marjan Verhaeghe

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Insecten knutselen - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Inge Verbruggen

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Het land van de Japanse draak - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Chantal De Keersmaecker

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Kinderen bakken ook - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met Tina De Vriese

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Papier marmeren - NM

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met Ilse Lenaerts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Di da dinosaurus! - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Gwendolyn Pincé

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Proeven van poëzie - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Sofie De Moor

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Tocht door de tijd - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2014 met Kim Vanhavere

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Plezier met papier - VM

Voor kinderen van °2004 tot 2010 met Anne Van den Broeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Hoe word ik uitvinder, detective en hoe maak ik slijm - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ronald en Gerlinde

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Emily Haeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Ontdek de STEAMACHINE - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 i.s.m. FabLab Factory vzw

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Danskriebeltjes! - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Schilderen op glas - NM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Kim Vanhavere

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Danskriebeltjes! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Kinderyogacreatief - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Nele Huys

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Escaperoom, smoothies, sapjes, Guinessbook ... - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ronald en Gerlinde

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Emily Haeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Ontdek de STEAMACHINE - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 i.s.m. FabLab Factory vzw

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Gaming kamp-ondernemingskamp - dagreeks!

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met begeleider Junior Argonauts

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Op ontdekking in de wonderkamers - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Eline Koklenberg

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Van sneeuwman tot zandkasteel - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Gwendolyn Pincé

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Er was eens een knotsgekke schrijver - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Sofie De Moor

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Danskriebeltjes! - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Danstheater: stampende voetjes - NM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Ik ben uitvinder: robots bouwen - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Geckolab vzw

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Beestig kleuteratelier - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Vicky Lema

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Licht uit, spots aan! Ja, ik ben acteur - dagreeks!

Voor kinderen van °2004 tot 2009 met Ronald Van Rillaer i.s.m. Look&Smile

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Creatief bloemschikken - VM

Voor kinderen van °2004 tot 2012 met Manuela Huys

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

De codeertrein - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Milo Van Loon

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Dansexpressie: sprookjeselfen - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Geheimen achter deuren - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Fotografie vind ik leuk! - NM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Hilde Gilbos

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Papier marmeren - NM

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met Ilse Lenaerts

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Atelier imaginair - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Vicky Lema

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Werken met klei - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Bouw je eigen stad - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met Sarah Van Geertsom

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Kijk mama, ik ben kok! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Mama Tina

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Tekenen is leuk: aquarellen - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Marc De Vos

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Op ontdekkingsreis met Heppie Mie - VM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Sonja Van de Wal

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Gek-Gekker-Gekst, de allerleukste portretten! - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Bewegingstheater: the mirrorstone - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Verschrikkelijke wereld vol geesten en monsters deel II- VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Eline Koklenberg

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Knutselen, ontspannen en gekke dingen doen - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tineke Coppens

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Ik ben uitvinder: robots bouwen - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Geckolab vzw

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Zoet, zout en bitter, een kookboek vol glitter! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Mama Tina

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Een wonderlijke reis doorheen de eeuwen - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Chantal De Keersmaecker

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Zelfvertrouwen op zak

Een tweedaagse met Chris Van Duyse i.s.m. PRH vzw

do 20/08/2020 - vr 21/08/2020

Jouw verjaardagsfeestje in de Vrije ateliers?

Creatieve verjaardagsfeestjes voor kinderen van 4 tot 12 jaar

wo 26/08/2020, 14U00

Chinees penseelschilderen in zen-modus

Een dag met Elie van Oppens, beeldend kunstenaar

za 26/09/2020, 10U00

Coup de Ville - Chasing Flowers

Hedendaagse kunst in Sint-Niklaas met gids WARP

za 26/09/2020, 10U45

Bezoek aan een Thaise groentetuin

Een namiddag met Katesiri Klangkan

za 26/09/2020, 13U30

Chinese kalligrafie

6 namiddagen met Qingyang Zhao

za 26/09/2020 - za 12/12/2020

Dundun-workshop

Afrikaanse basdrums met Koen Meynckens

za 26/09/2020 - za 23/01/2021

Digitale fotografie - beginners

Twee avondreeksen met Patrick Geerinck, fotograaf

ma 28/09/2020 - ma 07/12/2020

Handlettering - beginners

Een avond met Sarah Van Osselaer

di 29/09/2020, 19U00

Zentangle, meditatief patronen tekenen

Een avondreeks met Tineke Coppens

di 29/09/2020 - di 20/10/2020

Polymeerklei - koraalstructuur

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

di 29/09/2020, 19U00

Potten draaien op woensdagnamiddag

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Emily Haeck

wo 30/09/2020 - wo 16/12/2020

De knutselbende op woensdagnamiddag

Voor kinderen van °2012 tot 2015 met Tineke Coppens

wo 30/09/2020 - wo 16/12/2020

Airbrush - Leer airbrush met Guy’s airbrush

Een voormiddag-, namiddag- of avondreeks met Guy Van Cleemputte

do 01/10/2020 - za 06/02/2021

Handletteren van A tot Z

Een voormiddagreeks met Sarah Van Osselaer

vr 02/10/2020 - vr 11/12/2020

Tips en tricks van de powertex

Een avondreeks met Vicky Geerts

vr 02/10/2020 - di 24/11/2020

Decoratie voor huis en tuin in Powertex

Een voor- of namiddagreeks met Vicky Geerts

za 03/10/2020 - do 05/11/2020

Workshop fotografie: project voor gevorderden

Een voormiddagreeks met Patrick Geerinck, fotograaf

za 03/10/2020 - za 12/12/2020

Flamenco voor de jeugd (-15 jaar)

Van beginner tot supergevorderd met Joke Van De Velde en Xanthe Rodts

za 03/10/2020 - za 30/01/2021

OPEN ATELIER - Keramiek

Met Juanita Van der Meulen op maandag, donderdag en vrijdag

ma 05/10/2020 - vr 29/01/2021

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, aquarel, pastel, andere ...

Met Sarah Van Osselaer op maandag en dinsdag

ma 05/10/2020 - di 26/01/2021

OPEN ATELIER - Basisinformatie

(Halve)dagateliers met Juanita, Marc en Sarah

ma 05/10/2020 - vr 29/01/2021

De wereld van het potlood nog beter leren kennen

Een namiddagreeks met Marc De Vos

ma 05/10/2020 - ma 14/12/2020

Blokfluiten doe je zo!

Blokfluitcursus voor alle leeftijden met Petra

ma 05/10/2020 - ma 18/01/2021

Gitaar, gitaar, gitaar! - ook ukelele

Een eigenzinnige gitaarcursus met Andreas Smet

ma 05/10/2020 - ma 18/01/2021

Impressionistisch aquarelleren - Thema: het landschap in het nat

10 maandagavonden met Marc De Vos

ma 05/10/2020 - ma 14/12/2020

Afrikaanse djembé

Afrikaans slagwerk met Koen Meynckens

ma 05/10/2020 - ma 18/01/2021

Op scène zonder woorden

Een avondreeks met Manu Luyten i.s.m. Opendoek vzw

ma 05/10/2020 - ma 26/10/2020

Filosofiereeks 'de complexe wereld in verandering'

Drie avonden met Joris Capenberghs

ma 05/10/2020 - ma 19/10/2020

Zumba! Dansen en sporten in één klap

Zumba en Zumba Gold met Christopher Andunce

ma 05/10/2020 - ma 01/02/2021

OPEN ATELIER - Zijdeschilderen

Met Juanita Van der Meulen op dinsdag

di 06/10/2020 - di 26/01/2021

Grimeren

Een avondreeks met Tine Van Lent

di 06/10/2020 - di 20/10/2020

Ik ben goed genoeg

Een avondreeks met Martine Andries i.s.m. PRH vzw

di 06/10/2020 - di 20/10/2020

Impressionistisch aquarelleren - Thema wolken

10 woensdagvoormiddagen met Marc De Vos

wo 07/10/2020 - wo 06/01/2021

Heb je even tijd ... voor jezelf

Een namiddagreeks met Jacqueline Hermans i.s.m. PRH vzw

wo 07/10/2020 - wo 21/10/2020

Impressionistisch aquarelleren - Thema het portret

10 woensdagnamiddagen met Marc De Vos

wo 07/10/2020 - wo 06/01/2021

Bloemschikken voor beginners en gevorderden

Een namiddagreeks met Erna De Graef, gediplomeerd floriste

wo 07/10/2020 - wo 16/12/2020

Flamenco - volwassenen met Joke Van De Velde

Van absolute beginner tot supergevorderd

wo 07/10/2020 - wo 10/02/2021

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, bister, lavitechnieken, collages, andere ...

Met Marc De Vos op donderdag en vrijdag

do 08/10/2020 - vr 29/01/2021

Impressionistisch aquarelleren - Thema: de alchemie van het aquarel

10 donderdagavonden met Marc De Vos

do 08/10/2020 - do 17/12/2020

Eenvoudige boekbindtechnieken

Een avondreeks met Tine Van Lent

do 08/10/2020 - do 22/10/2020

Digitale fotografie - beginners

Twee avondreeksen met Patrick Geerinck, fotograaf

do 08/10/2020 - do 17/12/2020

Tekenen is leuk met Caran d'Ache

Een voormiddagreeks met Marc De Vos

vr 09/10/2020 - vr 18/12/2020

Stadsvernieuwing in Rijsel en Villeneuve d'Ascq

Een dag met Jan Yperman, historicus

vr 09/10/2020, 11U00

Teken je huisdier in pastelpotlood

Een namiddagreeks met Chantal De Keersmaecker

vr 09/10/2020 - vr 18/12/2020

1, 2, 3, piano ... Speelse pianoles voor 5-jarigen

Pianocursus voor 5-jarigen met Leen Goossens

vr 09/10/2020 - za 16/01/2021

Broertje Bas

Basgitaarlessen voor jong en oud met Kurt Van Lierde

vr 09/10/2020 - vr 22/01/2021

Impressionistisch aquarelleren - Thema: aquarel, aquarel/pastel, pastel

10 vrijdagavonden met Marc De Vos

vr 09/10/2020 - vr 18/12/2020

Individuele piano- of keyboardlessen

Piano of keyboard met Franky of Raf

za 10/10/2020 - za 23/01/2021

Individuele gitaarlessen

Gitaar met Sunny, Joris (ook ukelele) of Paulus

za 10/10/2020 - za 23/01/2021

Ukelele? Ukelele!

Ukelele met Joris Van Daele of Paulus Ielegems

za 10/10/2020 - za 23/01/2021

Individuele zanglessen

Zang met Wanda of Martine

za 10/10/2020 - za 23/01/2021

Individuele drumlessen

Beat it! met Ulrich of Kjell

za 10/10/2020 - za 23/01/2021

Polymeerklei - een armband

Een avondreeks met Els Bouchier - AmuseersEls

ma 12/10/2020 - ma 19/10/2020

Acabella

Zingen in een vrouwelijk a capella popkoor

ma 12/10/2020 - ma 08/02/2021

Haken 'in het rond'

Een avondreeks met Els Bouchier - AmuseersEls

do 15/10/2020 - do 29/10/2020

Stadsbezoek en Warhol tentoonstelling

Een dag in Luik met o.a. museumbezoek en gids museum

vr 16/10/2020, 10U00

Funlinedance - voor iedereen met enige danservaring

Lijndansen voor alle leeftijden met Conny Cornelis

za 17/10/2020 - za 06/02/2021

Je eigen kortverhaal tekenen en schilderen

Een dag met Elie van Oppens, beeldend kunstenaar

za 17/10/2020, 10U00

Stiltetocht in hartje Brussel

Een voormiddag in Brussel met gids 'Tochten van Hoop'

zo 18/10/2020, 10U00

Vloggen voor beginners

Een avond met Glenn De Schrijver

ma 19/10/2020, 19U30

Vrij atelier/gemengde technieken

Een avondreeks met Ilse Lenaerts, meester in de beeldende kunst

wo 21/10/2020 - wo 03/02/2021

Kalligrafie - Unciaal

Een namiddagreeks met Monique Moenssens, kalligraaf

do 22/10/2020 - do 17/12/2020

Kalligrafie - Versierde kapitaalletters

Een avondreeks met Monique Moenssens, kalligraaf

do 22/10/2020 - do 17/12/2020

Eco-tour in Sint-Niklaas: ontdekkingstocht

Een namiddag met Eveline Flamand, ecogids bij Mixua

za 24/10/2020, 14U00

Werken met klei en/of potten draaien - beginners en gevorderden

Een avondreeks met Klara Rombaut

ma 26/10/2020 - wo 17/02/2021

Brushlettering - beginners

Een avond met Sarah Van Osselaer

di 27/10/2020, 19U00

Creëren in klei maakt je blij!

Een avond met Els De Vylder, keramiste

di 27/10/2020, 19U30

Zilverklei - vrij werk

Een avond met Inge Verbruggen

wo 28/10/2020, 19U00

De poëtische fietsroute van Sint-Niklaas

Met Jana Arns, auteur, fotograaf en muziekdocent

vr 30/10/2020, 10U15

Funky & Latino dance 4 kids - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2010 met Christopher Anduce

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Timmer- en bouwkamp - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2016 met Kaat De Hooghe

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Als ik kon toveren - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2016 met Tineke Coppens

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Samen muziek maken - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2016 met Raf Stroobants

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Lederbewerking; accessoires in leder - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Kaat De Hooghe

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Een schilderachtige wandeling in het sprookjesbos - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2016 met Chantal De Keersmaecker

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

De wereld van tropische kleuren - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Ilse Lenaerts

di 03/11/2020 - vr 06/11/2020

Sieraden maken met hars

Een avond met Inge Verbruggen

ma 09/11/2020, 19U00

Minder stress in je leven ... het kan!

Een namiddag met Chris Van Duyse i.s.m. PRH vzw

di 10/11/2020, 13U30

Macramé - veren

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

di 10/11/2020, 19U00

Grimeren - nieuwe technieken

Een avondreeks met Tine Van Lent

di 10/11/2020 - di 24/11/2020

Stempeltjes maken

Een avond met Sarah Van Osselaer

di 10/11/2020, 19U00

Tentoonstelling 'Open en toe' - 36e editie

De cursisten van het Open atelier (werkjaar 2019-2020)

za 14/11/2020 - do 17/12/2020

Encaustic Art

Een namiddag met Anne Petit

za 14/11/2020, 14U00

Kerstkaarten op de gelplaat

Een namiddagreeks met Anne Van den Broeck

di 17/11/2020 - di 24/11/2020

Punch needle

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

di 17/11/2020, 19U00

Armband in fimoleather

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

do 19/11/2020, 19U00

Potten bakken café

Keuze uit twee avonden met Els De Vylder, keramiste

vr 20/11/2020, 19U30

Advent-cadeautjes-mobiel maken

Een voormiddag met Sarah Van Osselaer

za 21/11/2020, 09U30

Je krachtdier schilderen

Een dag met Elie van Oppens, beeldend kunstenaar

za 21/11/2020, 10U00

Beïnvloed je leven door positieve keuzes

Een avond met Ellen Van Praet, welzijnscoach

ma 23/11/2020, 19U00

Zilverklei - werken met spuitpasta

Een avond met Inge Verbruggen

wo 25/11/2020, 19U00

Engeltjes van nespressocups

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

do 03/12/2020, 19U00

Stippen op keramiek

Een avond met Els De Vylder, keramiste

do 03/12/2020, 19U30

Potten bakken café

Keuze uit twee avonden met Els De Vylder, keramiste

vr 11/12/2020, 19U30

Kerstkaarten maken met Encaustic Art

Een namiddag met Anne Petit

za 12/12/2020, 14U00

Fototentoonstelling

Werk van 'Susan Banafti'

za 09/01/2021 - za 27/02/2021