Al onze cursussen en activiteiten

Taiji YANGstijl, beginners tot (half)gevorderden

Een voormiddag- of avondreeks met Thomas Roelant

do 21/02/2019 - do 05/09/2019

Stronger longer - "Core Pilates" 50+

Een voormiddagreeks met Patricia Stroobants

vr 22/02/2019 - vr 06/09/2019

Jouw verjaardagsfeestje in de Vrije Ateliers?

Creatieve verjaardagsfeestjes voor kinderen van 4 tot 12 jaar

ma 08/04/2019, 14U00

Kinderactiviteiten tijdens de schoolvakanties

Voorbije of toekomstige activiteiten

do 09/05/2019

Tentoonstelling 'Kinderluchtballon in vrije vaart'

Voor grote en kleine kinderen

ma 24/06/2019 - za 28/09/2019

Al schrijvend meer jezelf worden

Een tweedaagse zomerworkshop met Chris Van Duyse i.s.m. PRH vzw

do 22/08/2019 - vr 23/08/2019

Inschrijfweekend OPENDEUR - Muzenissen

Vrije Ateliers

za 31/08/2019 - zo 01/09/2019
volzet

OPEN ATELIER - Keramiek

Met Juanita Van der Meulen op maandag, donderdag en vrijdag

ma 02/09/2019 - ma 16/12/2019
volzet

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, aquarel, pastel, andere ...

Met Sarah Van Osselaer op maandag en dinsdag

ma 02/09/2019 - ma 16/12/2019

OPEN ATELIER - Basisinformatie

(Halve)dagateliers met Juanita, Marc en Sarah

ma 02/09/2019 - ma 16/12/2019
volzet

OPEN ATELIER - Zijdeschilderen

Met Juanita Van der Meulen op dinsdag

di 03/09/2019 - di 10/12/2019
volzet

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, bister, lavitechnieken, collages, andere ...

Met Marc De Vos op donderdag en vrijdag

do 05/09/2019 - vr 13/12/2019

Kennismakingsles taiji

met Thomas Roelant

di 10/09/2019 - do 12/09/2019

Watzup?

Zingen in een popkoor o.l.v. Anneke en Franky

di 17/09/2019 - di 04/02/2020

1, 2, 3, piano ... Speelse pianolessen voor 5-jarigen

Pianocursus voor 5-jarigen met Leen Goossens

vr 20/09/2019 - za 14/12/2019

Individuele piano- of keyboardlessen

Piano of keyboard met Franky of Raf

za 21/09/2019 - za 25/01/2020

Individuele gitaarlessen

Gitaar met Sunny of Joris

za 21/09/2019 - za 25/01/2020

Individuele zanglessen

Zang met Wanda of Martine

za 21/09/2019 - za 25/01/2020

Airbrush - Leer airbrush met Guy’s Airbrush

Een voormiddag-, namiddag- of avondreeks met Guy Van Cleemputte

za 21/09/2019 - za 14/12/2019

Flamenco voor de jeugd (-15 jaar)

Van beginner tot supergevorderd met Xanthe Rodts en Fien Heungens

za 21/09/2019 - za 07/12/2019

Funlinedance - voor iedereen met of zonder danservaring

Lijndansen voor alle leeftijden met Conny Cornelis

za 21/09/2019 - ma 27/01/2020

Individuele drumlessen

Beat it! met Ulrich of Koen

za 21/09/2019 - za 25/01/2020

Chinese kalligrafie

4 namiddagen met Qingyang Zhao

za 21/09/2019 - za 12/10/2019

De wereld van het potlood nog beter leren kennen

Een namiddagreeks met Marc De Vos

ma 23/09/2019 - ma 09/12/2019

Take it easy

Lijndansen voor senioren met Conny Cornelis

ma 23/09/2019 - ma 27/01/2020

Acabella

Zingen in een vrouwelijk a capella popkoor

ma 23/09/2019 - ma 10/02/2020

Collages

Een avondreeks met Marjan Verhaeghe, beeldend kunstenaar

ma 23/09/2019 - ma 09/12/2019

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: drie kleuren mengen tot een eenheid van licht - beginners

ma 23/09/2019 - ma 09/12/2019

Verloren wastechniek - beginners

Een avondreeks met Hans Nagy, goudsmid

ma 23/09/2019 - ma 09/12/2019

Afrikaanse djembé

Afrikaans slagwerk met Koen Meynckens

ma 23/09/2019 - ma 20/01/2020

Workshop fotografie: project voor gevorderden

Een avondreeks met Patrick Geerinck, fotograaf

ma 23/09/2019 - ma 09/12/2019

Aromatische voetmassage

Een avond met Hildegarde De Meulenaere, massagetherapeute

ma 23/09/2019, 19U30

Improvisatie - Goesting in theater?

Een avondreeks met Anneleen De Smedt i.s.m. Opendoek vzw

ma 23/09/2019 - ma 21/10/2019

Papercut-art

Een avondreeks met Ilse Lenaerts

di 24/09/2019 - di 01/10/2019

Perfect pitch - DJ cursus

Een avondreeks met Yannick Brijssinck

di 24/09/2019 - di 19/11/2019

Taiji YANG-stijl op dinsdag of donderdag - beginners

Een voormiddag- of avondreeks met Thomas Roelant

di 24/09/2019 - do 23/01/2020

Weefhaken, een tas

Een avondreeks met Els Bouchier - AmuseersEls

di 24/09/2019 - di 15/10/2019

Winterapotheek

Een avond met Evy Thuysbaert

di 24/09/2019, 19U30

Zumba! Dansen en sporten in één klap

Zumba, Afro/latino fusion cardio dance workout en zumba gold met Patricia

di 24/09/2019 - vr 24/01/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - voormiddag

Thema: de rol van de spatel (paletmes) in het aquarel

wo 25/09/2019 - wo 04/12/2019
volzet

Potten draaien op woensdagnamiddag

Voor kinderen van °2001 tot 2011 met Klara Rombaut

wo 25/09/2019 - wo 04/12/2019

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - namiddag

Thema: de relatie tussen het aquarel en de tekening

wo 25/09/2019 - wo 04/12/2019

De kleuteracademie op woensdagnamiddag

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Tineke Coppens

wo 25/09/2019 - wo 04/12/2019

Flamenco - volwassenen met Joke Van De Velde

Van absolute beginner tot supergevorderd

wo 25/09/2019 - wo 22/01/2020

Vrij atelier - gemengde technieken

Een avondreeks met Ilse Lenaerts, meester in de beeldende kunst

wo 25/09/2019 - wo 18/12/2019

Zilverklei - vrij werk

Een avond met Inge Verbruggen

wo 25/09/2019, 19U00

Digitale fotografie - beginners en halfgevorderden

Een avondreeks met Susan Banafti

wo 25/09/2019 - wo 04/12/2019

Schilder en teken jezelf vrij - meditatie en schilderen

Een avondreeks met Elie van Oppens, beeldend kunstenaar

wo 25/09/2019 - wo 09/10/2019

Kalligrafie - kapitaalletters om mee te schrijven

Een namiddagreeks met Monique Moenssens, kalligraaf

do 26/09/2019 - do 05/12/2019

Kundalini yoga voor de chakra's

Een namiddagreeks met Sofie Jambers, yogadocente

do 26/09/2019 - do 12/12/2019

Ukelele? Ukelele!

Ukelele met Andreas Smet

do 26/09/2019 - do 23/01/2020

Gitaar, gitaar, gitaar!

Een eigenzinnige gitaarcursus met Andreas Smet

do 26/09/2019 - do 23/01/2020

Easy & Fun dance

Een namiddagreeks met Patricia Stroobants

do 26/09/2019 - do 23/01/2020

After work pilates

Een avondreeks met Patricia Stroobants

do 26/09/2019 - do 23/01/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: de kracht van de suggestie

do 26/09/2019 - do 05/12/2019

Kookcursus - ontmoeting met Marokko

Een avondreeks met Touria Zaidi en Karima Burai

do 26/09/2019 - do 03/10/2019

Digitale fotografie - beginners

Een avondreeks met Patrick Geerinck, fotograaf

do 26/09/2019 - ma 16/12/2019

Een bijou van een bloes! - naaicursus voor halfgevorderden

Een voormiddagreeks met Eva De Jonghe

vr 27/09/2019 - vr 06/12/2019

Tekenen is leuk met Caran d'Ache

Een voormiddagreeks met Marc De Vos

vr 27/09/2019 - vr 06/12/2019

Junk Journal, alternatief dagboek zelf maken

Een voormiddagreeks met Anne Van den Broeck

vr 27/09/2019 - vr 04/10/2019

Stadsverkenning Louvain-La-Neuve, de geplande stad

Een dag met Stefan Van Camp

vr 27/09/2019, 10U40

Stronger longer - 'Core Pilates' 50+

Een voormiddagreeks met Patricia Stroobants

vr 27/09/2019 - vr 24/01/2020

Teken je huisdier in pastelpotlood

Een namiddagreeks met Chantal De Keersmaecker

vr 27/09/2019 - vr 13/12/2019

Blokfluiten doe je zo!

Blokfluitcursus voor alle leeftijden met Petra

vr 27/09/2019 - vr 24/01/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: urban sketching met aquarel en pastel

vr 27/09/2019 - vr 13/12/2019

Powertex - Decoratie voor huis en tuin

Een voormiddag- of namiddagreeks met Vicky Geerts

za 28/09/2019 - za 30/11/2019

Schilder en teken jezelf vrij

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Elie van Oppens

za 28/09/2019 - za 12/10/2019

Dundun-workshop

Afrikaanse basdrums met Koen Meynckens

za 28/09/2019 - za 25/01/2020
volzet

Werken met klei en/of potten draaien - beginners en gevorderden

Vier avondreeksen met Klara Rombaut

ma 30/09/2019 - do 16/01/2020

Ontdek je kleurtype

Een avond met Line Ven van Harmony Color & Style

ma 30/09/2019, 19U30

Aromatische massage van handen en onderarmen

Een avond met Hildegarde De Meulenaere, massagetherapeute

ma 30/09/2019, 19U30

Oefening baart kunst: acteren (ook voor senioren)

Een voormiddagreeks met Sarah Moens i.s.m. Opendoek vzw

di 01/10/2019 - di 26/11/2019

Gezonde darmen

Een avondreeks met Evy Thuysbaert

di 01/10/2019 - di 05/11/2019

Thais koken - hoofdgerechten - nieuwe recepten

Een avondreeks met Katesiri Klangkan i.s.m. Thai Learning Center

wo 02/10/2019 - wo 16/10/2019

Juwelen van hout

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

do 03/10/2019, 19U00

Kalligrafie - Anglaise - gevorderden

Een avondreeks met Monique Moenssens, kalligraaf

do 03/10/2019 - do 28/11/2019

Over euthanasie en psychisch lijden

Een avond met Lieve Thienpont

do 03/10/2019, 19U30

Eerlijke mode in Gent - ontdekkingswandeling

Een voormiddag met Emilia Cantero Dieguez

vr 04/10/2019, 10U00

Yoga nidra - meditatie

Een namiddagreeks met Sofie Jambers, yogadocente

vr 04/10/2019 - vr 13/12/2019

Yoga op maat - individueel

Een namiddagreeks met Sofie Jambers, yogadocente

vr 04/10/2019 - vr 15/11/2019

Stempeltjes maken

Een voormiddag met Sarah Van Osselaer

za 05/10/2019, 09U00

Rug-, nek- en schoudermassage

Een avondreeks met Hildegarde De Meulenaere, massagetherapeute

ma 07/10/2019 - ma 14/10/2019

De perfecte make-up

Een avond met Line Ven van Harmony Color & Style

ma 07/10/2019, 19U30

Burn out - hoe nu verder?

Een namiddagreeks met Chris Van Duyse i.s.m. PRH vzw

di 08/10/2019 - di 05/11/2019

Papier marmeren

Een avondreeks met Ilse Lenaerts

di 08/10/2019 - di 15/10/2019

Creëren in klei maakt je blij!

Twee avonden met Els De Vylder, keramiste

di 08/10/2019, 19U30

Kom in beweging - fitness voor lichaam en ziel 50+

Een voormiddagreeks met Siele Rombaut

wo 09/10/2019 - wo 20/11/2019

Constructief omgaan met wat moeilijk is

Een namiddagreeks met Jacqueline Hermans i.s.m. PRH vzw

wo 09/10/2019 - wo 23/10/2019

Bloemschikken voor beginners en gevorderden

Een namiddagreeks met Erna De Graef, gediplomeerd floriste

wo 09/10/2019 - wo 18/12/2019

Zeefdrukken op polymeerklei - hanger of oorbellen

Een avondreeks met Els Bouchier - AmuseersEls

wo 09/10/2019 - wo 23/10/2019

Take off met stof - naaicursus voor beginners

Een avondreeks met Eva De Jonghe

wo 09/10/2019 - wo 18/12/2019

Happy feet

Een namiddag met Evy Thuysbaert

do 10/10/2019 - ma 14/10/2019

Bezoek aan Belgische gamba kwekerij

Een voormiddag met Eric De Muylder

vr 11/10/2019, 10U00

Tentoonstelling 'De wondere wereld van het potlood'

(Kleur)potloodtekeningen van Marc De Vos en zijn leerlingen

za 12/10/2019 - za 23/11/2019

Papier-maché vogels

Een namiddagreeks met Anne Van den Broeck

ma 14/10/2019 - ma 21/10/2019

Sociale media: is wat je ziet, echt wat je krijgt?

Een avond met Benedict Wydooghe

ma 14/10/2019, 19U30

Naturelle make-up-look

Een avond met Line Ven van Harmony Color & Style

ma 14/10/2019, 19U30

Circle of Life: werk van Lieve Blancquaert

Een namiddag met gids museum

di 15/10/2019, 14U00

Chinees penseelschilderen in zen-modus

Een avondreeks met Elie van Oppens, beeldend kunstenaar

wo 16/10/2019 - wo 06/11/2019

Toverkruiden

Een avondreeks met Evy Thuysbaert

do 17/10/2019 - do 14/11/2019

Handlettering - Beginners

Een avond met Sarah Van Osselaer

vr 18/10/2019, 19U00

Over het varken in de kunst - een luchtige kunstverkenning

Een avond met Eric Rinckhout

ma 21/10/2019, 19U30

Evening make-up-look

Een avond met Line Ven van Harmony Color & Style

ma 21/10/2019, 19U30

Ballonplooien voor beginners

Een avond met Kris Bracke

di 22/10/2019, 19U00

Als de laatste boom geveld is, eten we ons geld wel op

Een avond met Ludo De Witte

do 24/10/2019, 19U30

Onderwaterwereld - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Tineke Coppens

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

Super(s)tof - VM

Voor kinderen van °2005-2010 met Eva De Jonghe

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

Wetenschappe-leuke proefjes - VM

Voor kleuters °2012 tot 2015 met Spelenderwijzer vzw

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

De geheimzinnige elfenschat - NM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Chantal De Keersmaecker

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

Wetenschappe-leuke proefjes - NM

Voor kinderen °2005 tot 2012 met Spelenderwijzer vzw

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

Samen muziek maken - NM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Raf Stroobants

ma 28/10/2019 - do 31/10/2019

Grimeren

Een avondreeks met Tine Vanlent

ma 04/11/2019 - do 07/11/2019

Thais koken - snacks - nieuwe recepten

Een avondreeks met Katesiri Klangkan i.s.m. Thai Learning Center

wo 06/11/2019 - wo 20/11/2019

Brushlettering - beginners

Een avond met Sarah Van Osselaer

vr 15/11/2019, 19U00

Wasschilderen - Encaustic Art

Een namiddag met Anne Petit

za 16/11/2019, 14U00

Maak zelf een pet met of zonder oorkleppen

Een voormiddag met Anne Van den Broeck

di 19/11/2019, 09U00

Happy teeth

Een namiddag met Evy Thuysbaert

do 21/11/2019, 13U30

Afscheid nemen vandaag

Een avondreeks met Katja Veraert

do 21/11/2019 - do 28/11/2019

Creëren in klei maakt je blij!

Twee avonden met Els De Vylder, keramiste

di 26/11/2019, 19U30

Sieraden maken met hars

Een avond met Inge Verbruggen

wo 27/11/2019, 19U00

Theelichtjes bekleed met transparante polymeerklei

Een avond met Els Bouchier - AmuseersEls

do 28/11/2019, 19U00

Tentoonstelling 'Verscheidenheid'

Kunsttechnieken van enkele van onze docenten

ma 02/12/2019 - za 15/02/2020

Kerstkaarten maken met Encaustic Art

Een namiddag met Anne Petit

wo 04/12/2019, 14U00

Je innerlijke drive ontdekken

Een avondreeks met Martine Andries i.s.m. PRH vzw

wo 04/12/2019 - wo 18/12/2019

Grote schoonmaak op je computer

Een avond met Raf Smet, ICT-coördinator

di 10/12/2019, 19U30

Tussen mensen - Dialoog in een veranderde wereld

Een avond met Annie Nuyts en Lieve Sels

di 10/12/2019, 19U30

Weven met parels

Een avondreeks met Els Bouchier - AmuseersEls

wo 11/12/2019 - wo 18/12/2019

Europalia Roemenië - Brancusi

Een voormiddag met gids museum

za 11/01/2020, 11U00

Een tuin zonder afval

Een avond met Frans De Smedt

do 16/01/2020, 19U30

Duurzaam beleggen

Een avond met Michael Ramaekers

do 23/01/2020, 19U30

What's up?

Een gevarieerd concert door WATZUP en ACABELLA

za 15/02/2020, 15U00

What's up?

Een gevarieerd concert door WATZUP en ACABELLA

zo 16/02/2020, 20U00