OPENDEUR - Spring In

Opendeurdag in de Vrije Ateliers met demonstraties en proeflessen!

zo 03/02/2019, 13U00

NIEUW SEIZOEN IN AANBOD
OPENDEUR - SPRING-IN

Onze OPENDEUR voor kinderen en volwassenen
Kijken + doen = Vrije Ateliers!

Zondag 3 februari 2019 van 13 tot 18 uur.
Rode Kruisstraat 25 - 9100 Sint-Niklaas.

Noteer deze dag alvast in jullie agenda!

Inschrijven voor de vele cursussen is dan mogelijk en ook voor de individuele muzieklessen!
Online inschrijven voor de krokus- en paasvakantie van de kinderen kan vanaf 8 januari

Gratis proeflessen!

Prijzen
gratis : € 0
Extra

Programma opendeur 3 februari

Open atelier:
13 - 18 uur      Keramiek en zijdeschilderen met Juanita Van der Meulen
13 - 18 uur      Olieverf, aquarel, pastel en tekenen Sarah Van Osselaer en Marc De Vos

Plastische vorming:
13 - 18 uur      Airbrush met Guy Van Cleemputte
13 - 18 uur      Powertex in kleur met Vicky Geerts
13 - 18 uur      Impressionistisch aquarelleren en tekenen is leuk met Marc De Vos
13 - 18 uur      Bloemschikken met Erna De Graef
13 – 18 uur     Verloren wastechniek met Hans Nagy
13 – 16 uur     Pastel met Chantal De Keersmaecker
13 – 17 uur      Doodle clay, polymeerklei, interlocking crochet, brei- en haakavonden met Els Bouchier
13 – 16.30 u    Take off met stof en naaien verfraaien met Eva De Jonghe
14 - 17 uur      Chinese kalligrafie met Qingyang Zhao
14.30 – 18 u    Vrij atelier/gemengde technieken, papercut-art en papier marmerenmet Ilse Lenaerts
14.30 - 18 u    Grimeren, schilder en teken jezelf vrij, Oosterse penseeltechnieken en zendala’s tekenen met Elie Van Oppens
15 – 17 uur     Kalligrafie met Monique Moenssens
15 – 18 uur     Collages met Marjan Verhaeghe
16 – 18 uur      Workshop werken met klei met Els De Vylder

Audiovisuele kunsten:
13 – 18 uur      Digitale fotografie met Patrick Geerinck

Filosofie en persoonlijkheidsvorming:
13 – 16 uur     Persoonlijkheidsvorming i.s.m. PRH
13 – 15 uur     Aromatische massage van handen en onderarmen, hoofd-, nek- en schoudermassage, Japanse gezichtsmassage met Hildegarde De Meulenaere
13.30 – 17 u    Thais koken i.s.m. TLC
13.30 – 17.30 u  Wat beweegt jou? Met Siele Rombaut
14 – 18 uur      Vegetarisch koken, thee: de nieuwe wijn, lenteschoonmaak en suiker: vriend of vijand met Evy Thuysbaert

Jeugd:
14 – 17 uur     1,2,3 … piano met Leen Goossens

Andere culturen:
13 - 18 uur      Eetstand andere culturen: Marokko

Dans: ‘Teasers’:
13.30 – 13.45 u  Zumba, toning en gold met Patricia Stroobants       
14 – 14.45 uur    Easy & fun dance en stronger longer met Patricia Stroobants
15 - 15.45 uur     Flamenco met Joke Van De Velde
16 - 16.45 uur     Take it easy met Conny Cornelis       
17 - 17.45 uur      Linedance en dance after work met Conny Cornelis

Muziek:
13 - 18 uur      Gitaar met Sunny Longeval en Joris Van Daele
13.30 - 17 u     Piano/keyboard met Franky De Mangelaere
13.30 – 17 u    Zang met Martine Goedgeluck
14 - 18 uur      Drums met Ulrich Van Impe
14 – 18 uur      Zang met Wanda Pauwels