OPENDEUR - Muzenissen

Vrije Ateliers
zo 02/09/2018, 13U00

NIEUW SEIZOEN IN AANBOD
OPENDEUR - MUZENISSEN

Onze OPENDEUR voor kinderen en volwassenen
Kijken + doen = Vrije Ateliers!

Zondag 2 september 2018 van 13 tot 18 uur.
Rode Kruisstraat 25, 9100 Sint-Niklaas.

Noteer deze dag alvast in jullie agenda!

Inschrijven voor de vele cursussen is dan mogelijk,
zelfs voor de individuele muzieklessen!

Gratis proeflessen!

Prijzen
gratis : € 0
Extra

Programma opendeur 2 september:

Open atelier:
13 - 18 uur      Olieverf, aquarel, pastel en tekenen Sarah Van Osselaer en Marc De Vos
13 - 18 uur      Keramiek en zijdeschilderen met Juanita Van der Meulen

Plastische vorming:
13 - 18 uur      Airbrush met Guy Van Cleemputte
13 - 18 uur      Powertex in kleur met Vicky Geerts
13 - 18 uur      Impressionistisch aquarelleren en tekenen is leuk met Marc De Vos
13 - 18 uur      Kalligrafie met Raf Suetens
13 - 18 uur      Bloemschikken met Erna De Graef
13 – 18 uur     Werken en juwelen in koper en tin met Walter Willem
13 – 16 uur     Collages met Marjan Verhaeghe
13 – 18 uur     Zilverklei met Inge Verbruggen
13 – 18 uur     Doodle clay, kabels breien, haakpatronen lezen, fimoklei en kerstdeco maken met Els Bouchier
13 – 18 uur     Take off met stof met Eva De Jonghe
13 – 18 uur     Character design, spring-, kettle-, en zweefketting, origami, iedereen stript, zentangle, patronen ontwerpen met linosnede en fimoparels met Jessica Raes
14 - 18 uur      Chinese kalligrafie met Qingyang Zhao
14 – 18 uur     Ballonplooien met Kris Bracke
14.30 – 18 uur   Vrij atelier/gemengde technieken, papercut-art en papier marmeren met Ilse Lenaerts
14.30 - 18 uur    Grimeren, schilder en teken jezelf vrij, Chinees penseelschilderen en zendala’s tekenen met Elie Van Oppens
14.30 - 16.30 uur  Wasschilderen /encaustic art met Anne Petit

Audiovisuele kunsten:
13 – 18 uur      Digitale fotografie met Patrick Geerinck

Filosofie en persoonlijkheidsvorming:
13 – 16 uur     Persoonlijkheidsvorming i.s.m. PRH
13 – 17 uur     Thais koken i.s.m. TLC
13 – 15 uur     Aromatische voetmassage, hoofd- en gezichtsmassage, voeten verwennen en kennismaken met aromatherapie met Hildegarde De Meulenaere

Andere culturen:
13 - 18 uur      Eetstand 'de buurderij'

Dans: ‘Teasers’:
14 - 14.45 uur  Zumba, toning en gold met Patricia Stroobants
15 - 15.45 uur  Easy & fun dance en stronger longer met Patricia Stroobants
15 - 15.45 uur  Flamenco met Joke Van De Velde
16 - 16.45 uur  Linedance en dance after work met Conny Cornelis
17 - 17.45 uur  Take it easy met Conny Cornelis

Muziek:
14 - 18 uur      Piano/keyboard met Franky De Mangelaere
13 - 18 uur      Gitaar met Sunny Longeval en Joris Van Daele
14 – 18 uur     Drums met Ulrich Van Impe
14 – 18 uur     Zang met Martine Goedgeluck

Tentoonstellingen:
13 – 18 uur     info 'Vrije Vaart' met Christian Blancquaert